Ciśnieniomierze Elektroniczne Ranking 2016 / 2017


Ciśnieniomierze Elektroniczne Ranking 2016 / 2017
Ocena: 4.5
2 głos[ów]

Najlepsze Ciśnieniomierze Elektroniczne

Ciśnieniomierze elektroniczne idealnie sprawdzają się u tych osób, które w pełni samodzielnie chcą wykonywać badanie ciśnienia w domowych warunkach.  Na rynku dostępnych jest wiele modeli elektrycznych ciśnieniomierzy, leczy który z nich jest najlepszy? Poniżej znajdziesz ranking, w którym zawarte zostały najlepsze ciśnieniomierze elektroniczne dostępne obecnie na rynku. Do każdego modelu przygotowane zostało również podsumowanie opinii użytkowników, aktualna cena oraz wyniki testów.

1. Tech-Med TMA-7000M

Ciśnieniomierz Tech-Med TMA-7000M – sprawdzony ciśnieniomierz elektroniczny od zaufanego producenta sprzętu medycznego – Tech-Med. Jest to jeden z najlepszych ciśnieniomierzy elektronicznych, cechujący się wysoką trwałością oraz bardzo dużym i czytelnym wyświetlaczem, idealnie sprawdzającym się w przypadku osób starszych. Przydatną funkcją w tym przypadku będzie również możliwość głosowego odczytywania wyników pomiaru, co z pewnością docenią osoby o bardzo słabym wzroku. Dokładność pomiaru, jaki gwarantuje ten ciśnieniomierz potwierdzona została przez instytut kardiologii, dając jednocześnie pewność, że wykonany pomiar zgodny jest z tym, który otrzymalibyśmy u lekarza. Ciśnieniomierz elektroniczny Tech-Med TMA-7000M zbiera same dobre opinie wśród użytkowników nie tylko za łatwość obsługi, ale także za niewygórowaną cenę. Menu urządzenia jest proste, a cała obsługa przebiega intuicyjnie. Wbudowana pamięć pomieści do 60 wyników. Zdaniem wielu jest to najlepszy ciśnieniomierz elektroniczny dostępny na rynku.

Sprawdź aktualna cenę i opinie tutaj.

2. Tensoval Duo Control II

Ciśnieniomierz Tensoval Duo Control II – na drugiej pozycji rankingu znalazł się bardzo dokładny ciśnieniomierz elektroniczny marki Tensoval. Wysoce dokładny pomiar jest jedną z największych zalet tego urządzenia, co pozwoliło mu na zajęcie drugiego miejsca na podium najlepszych ciśnieniomierzy elektronicznych. Model Tensoval Duo Control II wyposażony został w dwa rodzaje pomiaru ciśnienia. Pierwszy z nich to tradycyjna metoda osłuchowa, zaś druga to metoda oscylometryczna. Dzięki wykorzystaniu podwójnej metody pomiaru, otrzymane wyniki są precyzyjne i wiarygodne. Urządzenie idealnie sprawdza się u osób z arytmią serca. Pamięć urządzenia pomieści do 60 wyników, nawet dla dwóch osób. Zapisane wyniki można podzielić na te wykonane rano i wieczorem, co ułatwia porównywanie otrzymanych wartości. Duża część użytkowników twierdzi, że jest to najlepszy ciśnieniomierz elektroniczny wyposażony w gniazdo pozwalające na sieciowe zasilanie urządzenia.

Sprawdź aktualna cenę i opinie tutaj.

3. Tech Med TMA-100 PRO

Ciśnieniomierz Tech -Med TMA-100 PRO – ciśnieniomierz elektroniczny naramienny, charakteryzujący się wysoką jakością wykonania oraz precyzyjnym pomiarem. Producent gwarantuje, że uzyskane wyniki będą zbliżone do tych uzyskanych u lekarza, a wszystko to wykonać można w domowych warunkach. Pomiar ciśnienia wykonywany jest metodą oscylometryczną. Urządzenie w standardzie wykrywa dodatkowo objawy arytmii serca. Dzięki pojemnej pamięci ciśnieniomierz ten zapamiętuje nawet do 90 kolejnych pomiarów, wraz z dokładną datą i godziną wykonania badania. Z racji, iż jest to ciśnieniomierz automatyczny, pomiar wykonywany jest za pomocą jednego przycisku. Wyniki badania prezentowane są na dużym, czytelnym ekranie. Użytkownicy pozytywnie oceniają ten model ciśnieniomierza za dokładność pomiaru, atrakcyjną cenę oraz łatwość obsługi. Urządzenie można bez problemu podłączyć pod zasilanie sieciowe, co jest szczególnie przydatne, gdy zapomnimy wymienić baterie.

Sprawdź aktualna cenę i opinie tutaj.

4. Sencor SBP 901

Ciśnieniomierz Sencor SBP 901 – elektroniczny ciśnieniomierz Sencor wyposażony w duży, a przede wszystkim czytelny wyświetlacz. Model ten automatycznie wykrywa błędy pomiaru spowodowane poruszeniem ręki oraz źle założony mankiet. Dzięki temu ciśnieniomierz naramienny Sencor zagwarantować może dokładny i rzetelny wynik praktycznie za każdym razem. Model SBP 901 posiada funkcję wykrywania arytmii serca oraz pojemną pamięć mieszczącą do 90 wyników pomiarów. Zaawansowana funkcja pozwala na obliczenie średniej wartości pomiaru dla wszystkich zapamiętanych wcześniej wyników. Może to okazać się szczególnie przydatne podczas wizyty kontrolnej u lekarza. Jak wynika z opinii użytkowników ciśnieniomierz elektroniczny naramienny Sencor SBP 901 zbiera praktycznie same dobre oceny. Jakość materiałów użytych do produkcji urządzenia nie budzi żadnych zastrzeżeń, a stylowy i nowoczesny design z pewnością przypadnie do gustu nie tylko seniorom.

Sprawdź aktualna cenę i opinie tutaj.

5. Beurer BM 40

Naramienny ciśnieniomierz Beuer BM40 – Na ostatniej pozycji w rankingu uplasował się niezawodny ciśnieniomierz naramienny Beurer BM40. Urządzenie wyposażone jest w duży wyświetlacz LCD, z którego wynik odczyta nawet osoba o słabszym wzroku. Obsługa tego ciśnieniomierza jest intuicyjna i prosta. Dużą zaletą urządzenia jest opcja wykrywania niskiego poziomu naładowania baterii, dzięki czemu na ich wymianę możemy przygotować się już wcześniej. Ciśnieniomierz Beurer BM40 wyposażony jest w funkcję wykrywania arytmii serca oraz pojemną pamięć mieszczącą nawet do 60 wyników pomiarów dla dwóch osób. Specjalnie zaprojektowany mankiet umożliwia szybkie zakładanie i ściąganie urządzenia z ręki. W zestawie dołączona jest również praktyczna instrukcja i stylowe etui. Cena ciśnieniomierza naramiennego Beurer BM 40 nie jest wygórowana, co doceniają również użytkownicy piszący same dobre opinie. Sympatię użytkowników z pewnością napędza również mała waga urządzenia, solidna konstrukcja oraz możliwość podłączenia ciśnieniomierza do gniazdka sieciowego.

Sprawdź aktualna cenę i opinie tutaj.

Ostatnie zapytania

  • ciśnieniomierz elektroniczny naramienny
  • ciśnieniomierz elektroniczny cena
  • ciśnieniomierze elektroniczne naramienne
  • ciśnieniomierz elektroniczny microlife bp a90

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *