Ciśnieniomierze Microlife Ranking 2016 / 2017


Ciśnieniomierze Microlife Ranking 2016 / 2017
Ocena: 3.5
2 głos[ów]

Najlepszy ciśnieniomierz Microlife

Przed zakupem ciśnieniomierza warto dokładnie sprawdzić, który producent oferuje najlepsze modele. Jeżeli szukamy urządzenia do codziennego mierzenia ciśnienia, dobrym wyborem będzie marka Microlife. W poniższym rankingu znajdziesz najlepsze ciśnieniomierze producenta Microlife wraz z aktualną ceną, opiniami użytkowników oraz podsumowaniem, dlaczego warto kupić właśnie ten model.

Ciśnieniomierz Microlife BP A150

Automatyczny ciśnieniomierz Microlife BP A150 – to jeden z flagowych modeli ciśnieniomierzy renomowanej szwajcarskiej marki Microlife. Badanie ciśnienia wykonywane jest w pełni automatycznie po naciśnięciu zaledwie jednego przycisku. Model BP A150 to ciśnieniomierz zakładany na ramię, wyposażony w wygodny i kompaktowy mankiet. Duży wpływ na pozytywne opinie jakie otrzymuje ten model, ma zdecydowanie dokładność wykonywanego pomiaru oraz łatwość obsługi urządzenia. Dodatkowo model ten wyposażony jest w funkcję wykrywania arytmii serca. Wbudowany czujnik wykrywa niski poziom naładowania baterii, informując użytkownika o tym fakcie na wyświetlaczu. Dobre opinie na temat tego ciśnieniomierza Microlife potwierdzają łatwość obsługi tego urządzenia, solidną konstrukcję oraz przystępną cenę. Użytkownicy oceniają i testując ten model wspominają również o czytelnym wyświetlaczu oraz kompaktowości urządzenia. Zdaniem wielu jest to najlepszy ciśnieniomierz naramienny.

Sprawdź aktualna cenę i opinie tutaj.

Ciśnieniomierz Microlife BPA1

Microlife BPA1 – model ten znalazł się na drugim miejscu w rankingu najlepszych ciśnieniomierzy marki Microlife. Wysoką pozycję urządzenie zawdzięcza szeregowi przydatnych funkcji oraz wysokiej dokładności, jaką cechuje się ten model. Pomiar ciśnienia wykonywany jest bezboleśnie dzięki innowacyjnej technologii System Gentle+, która odpowiedzialna jest za pompowanie do mankietu tylko takiej ilości powietrza, jaka potrzebna jest do prawidłowego zmierzenia ciśnienia. W efekcie tego, ręka nie jest narażana na dodatkowy ucisk i ból. Pamięć urządzenia pomieści do 30 ostatnich wyników. Idealnie nadaje się dla osób początkujących, które dopiero zaczynają samodzielnie wykonywać badanie ciśnienia. Wynik po zmierzeniu porównywany jest ze standardami, co pozwala na szybkie ustalenie, czy mieścimy się w normie czy też wybiegamy poza nią. Kolejną przydatną funkcją jest czujnik poprawnego założenia mankietu. Model ten ma wielu zwolenników, szczególnie wśród początkujących oraz osób starszych. Niektórzy twierdzą nawet, że jest to najlepszy ciśnieniomierz Microlife dostępny na rynku. Otrzymane wyniki są dokładne, cena przystępna, a całość opakowana jest w solidną i stylową obudowę.  

Sprawdź aktualna cenę i opinie tutaj.

Ciśnieniomierz Microlife BP3AG

Microlife BP3AG – podstawowa wersja w automatyczne ciśnieniomierza oscylometrycznego. Model BP3AG charakteryzuje się niewielkimi wymiarami, dzięki czemu idealnie nadaje się do używania w domowych warunkach. Kompaktowe wymiary pozwalają również na zabranie urządzenia w podróż czy na wakacje. Pojemna pamięć zapisuje do 30 ostatnich wyników. Podobnie jak powyższy ciśnieniomierz Microlife, ten również wyposażony został w funkcję System Gentle+, zapobiegającą nadmiernemu uciskowi ręki podczas wykonywania badania. Każdy pomiar wykonywany jest w komfortowych warunkach, a wszystko po naciśnięciu zaledwie jednego przycisku. Specjalnie zaprojektowany mankiet dodatkowo podnosi komfort oraz ułatwia zakładanie i zdejmowanie ciśnieniomierza z ręki. Odpowiednie dopasowanie mankietu oraz odpowiednia ilość powietrza w mankiecie mają bezpośredni wpływ na otrzymany wynik. Czujnik dodatkowo wykrywa, czy mankiet został prawidłowo założony. Model ten charakteryzuje się wysoką dokładnością pomiaru, co widać również po pozytywnych opiniach obecnych użytkowników. Wbudowany czujnik zużycia baterii sygnalizuje potrzebę wymiany akumulatorków, co sprawdzi się szczególnie wśród seniorów. Ciśnieniomierz Microlife wyposażony został dodatkowo złącze sieciowe, dlatego po wyczerpaniu baterii bez problemu urządzenie podłączymy do gniazdka. Całość przyozdabia duży i czytelny wyświetlacz.  Cena tego modelu nie jest wysoka, a sam ciśnieniomierz zbiera dobre opinie.

Sprawdź aktualna cenę i opinie tutaj.

Ciśnieniomierz Microlife BP 3AG1

Microlife BP 3AG1 – mimo, że nie jest to jeden z najnowszych modeli tego producenta, ciśnieniomierz w dalszym ciągu perfekcyjnie sprawuje się w domowych warunkach. Cena tego modelu jest stosunkowo niska w porównaniu do funkcji jakie oferuje. Jedną z nich jest automatyczne wykonywanie pomiaru ciśnienia po naciśnięciu zaledwie jednego przycisku. Automatyczny ciśnieniomierz naramienny Microlife BP 3AG1 wyposażony jest dodatkowo w czujnik błędnego założenia mankietu oraz funkcję wykrywania błędów pomiaru. Pamięć urządzenia pomieści do 30 ostatnich wyników dla jednej osoby. Funkcja spoczynku automatycznie wyłącza urządzenie wtedy, gdy go nie używamy. Pozwala to na skuteczne zaoszczędzenie baterii. Dodatkowo na wyświetlaczu zobaczymy poziom naładowania urządzenia. Czytelny wyświetlacz i prosta obsługa z pewnością przypadną do gustu seniorom oraz osobom ze słabszym wzrokiem. Mimo, że jest to tani ciśnieniomierz marki Microlife, znajdziemy w nim praktyczną funkcję wykrywania arytmii serca. Zdaniem użytkowników jest to jeden z najlepszych ciśnieniomierzy tego producenta, co widać również po pozytywnych opiniach zamieszczanych w sieci. Dobry stosunek ceny do jakości – tymi słowami można podsumować model BP 3AG1.

Sprawdź aktualna cenę i opinie tutaj.

Ciśnieniomierz Microlife BPA8

Microlife BP AG1-40 – jest to ostatnia pozycja w rankingu ciśnieniomierzy Microlife, co nie oznacza że najgorsza. Pomiar ciśnienia wykonywany jest półautomatycznie i co ważne – bezboleśnie. Model ten najczęściej używany jest w klinikach i szpitalach przez lekarzy. Idealnie sprawdzi się również w domowych warunkach. Wysoka precyzja pomiaru, to zdecydowanie największa zaleta tego ciśnieniomierza. Kolejną jest wysoka trwałość oraz wygoda użytkowania. Mankiet nie uciska, nie rozwleka się i co najważniejsze nie podrażnia skóry. Microlife BPA8, to tradycyjny ciśnieniomierz z manometrem i pompką. Obsługa urządzenia jest prosta, a zegar wskazujący ciśnienie czytelny.

Sprawdź aktualna cenę i opinie tutaj.

Ostatnie zapytania

  • ciśnieniomierz microlife
  • ciśnieniomierz microlife a90
  • ciśnieniomierz microlife afib
  • ciśnieniomierz microlife bp a100

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *