Ciśnieniomierze Nadgarstkowe Ranking 2016 / 2017


Ciśnieniomierze Nadgarstkowe Ranking 2016 / 2017
Ocena: 3.4
5 głos[ów]

Najlepsze ciśnieniomierze nadgarstkowe

[ratings]
Wybór najlepszego ciśnieniomierza nie jest prosty, bowiem każdy z modeli różni się nie tylko parametrami technicznymi, ale także ceną, co ma bezpośredni wpływ na opinie i recenzje zamieszczane w sieci. Ciśnieniomierz nadgarstkowy to urządzenie, które niejednokrotnie może uratować nam życie, co w szczególności tyczy się osób z nadciśnieniem lub arytmią serca. Największym problemem podczas wyboru ciśnieniomierza nadgarstkowego może okazać się zbyt duża różnorodność urządzeń dostępnych na rynku. W celu ułatwienia tej trudnej decyzji, przygotowaliśmy podsumowanie najlepszych ciśnieniomierzy nadgarstkowych dostępnych obecnie w sklepach.

1. Ciśnieniomierz nadgarstkowy Geratherm Tensio Color


Pierwsze miejsce w rankingu zajął ciśnieniomierz nadgarstkowy Geratherm Tensio Color, który cechuje się wysoką wytrzymałością i wysoce precyzyjnym pomiarem. Ciśnieniomierz HB wyposażony jest w duży i przede wszystkim czytelny wyświetlacz, na którym wyraźnie widać każdy wynik pomiaru. Jest to idealny model dla osób starszych, które często ze względu na wiek mają osłabiony wzrok. Oprócz wyniku pomiaru na wyświetlaczu LCD znajduje się data wraz z godziną, co pozwala na precyzyjne zapisywanie dat prowadzonych badań. Ten pozornie wyglądający, niewielki ciśnieniomierz nadgarstkowy wyposażony został również w funkcję mierzenia pulsu. Wbudowana w urządzeniu pamięć pozwala na zapisanie do 60 pomiarów ciśnienia. Nadgarstkowy ciśnieniomierz Geratherm Tensio Color wykrywa arytmię serca, czyli nierówną pracę serca. Ze względu na niewielkie wymiary urządzenie idealnie nadaje się do zabrania w podróż. Nadgarstkowy ciśnieniomierz HB zbiera praktycznie same dobre opinie wśród użytkowników.
Sprawdź aktualna cenę i opinie tutaj.

2. Nadgarstkowy ciśnieniomierz Tech-Med TMA-168


Model Tech-Med TMA-168, to dobry ciśnieniomierz nadgarstkowy z gwarancją wysokiej dokładności pomiarów. Producent postawił nie tylko na dokładny pomiar, ale także na wysoki komfort użytkowania urządzenia. Dzięki zaawansowanym funkcjom ciśnieniomierz pozwala na indywidualne dopasowanie ciśnienia pompowanego do mankietu, co przekłada się na brak uczucia ucisku podczas wykonywania badania. Urządzenie wyposażone jest we wbudowaną, pojemną pamięć przechowującą nawet do 90 kolejnych wyników. Nadgarstkowy ciśnieniomierz Tech-Med TMA-168 automatycznie wyłącza się wtedy, gdy nie jest używany. Pozwala to na znaczne zaoszczędzenie baterii, a tym samym przekłada się na niższe koszty użytkowania ciśnieniomierza. Urządzenie to wyposażone zostało w funkcję wykrywania nierównej pracy serca, czyli tzw. arytmii. Duży, czytelny wyświetlacz oprócz wyniku pomiaru wskazuje datę i godzinę wykonanego pomiaru. Wielu użytkowników twierdzi, że jest to najlepszy ciśnieniomierz nadgarstkowy na rynku. Prostota obsługi, dokładny wynik oraz niewielkie wymiary również mają wpływ na pozytywne opinie, jakie zbiera urządzenie.
Sprawdź aktualna cenę i opinie tutaj.

3. Ciśnieniomierz nadgarstkowy Kardio-Test KTA-168


Wytrzymały i bardzo trwały ciśnieniomierz nadgarstkowy Kardio-Test KTA-168 zajmuje trzecie miejsce w rankingu. Urządzenie dedykowane jest dla osób w każdym wieku, lecz ze względu na duży wyświetlacz idealnie nadaje się jako ciśnieniomierz dla osób starszych. Każdy wykonany pomiar klasyfikowany jest zgodnie ze standardem ŚOZ, dzięki czemu zaraz po badaniu widać, czy nasze ciśnienie jest w normie. Każdy odchył sygnalizowany jest za pomocą kolorów wyświetlanych bezpośrednio na wyświetlaczu. Ciśnieniomierze Kardio-Test to sprawdzony sprzęt, którego jakość, trwałość oraz dokładność potwierdzają opinie użytkowników. Urządzenie posiada praktyczną funkcję wyciągania średniej wartości pomiaru z trzech ostatnich badań. Wbudowana pamięć pomieści do 40 wyników niezależnie dla dwóch osób. Ze względu na dobre opinie, atrakcyjną cenę i łatwość obsługi, ciśnieniomierz nadgarstkowy Kardio-Test KTA-168 zajmuje trzecie miejsce w rankingu.

Sprawdź aktualna cenę i opinie tutaj.

4. Nadgarstkowy ciśnieniomierz Braun BBP2000


Marka Braun słynie ze sprzętu wysokiej jakości o niskiej awaryjności. Taki właśnie jest nadgarstkowy ciśnieniomierz Braun BBP2000. Pomiar za pomocą tego ciśnieniomierza odbywa się automatycznie po użyciu jednego przycisku. Urządzenie automatycznie wtłacza powietrze do mankietu, a po zakończonym badaniu wypuszcza je. Mimo niewielkich wymiarów ciśnieniomierz ten wyposażony został w szereg praktycznych funkcji jak pomiar tętna oraz czujnik poprawnego założenia mankietu. Poprawne ułożenie ręki podczas badania jest bardzo ważne i ma ogromny wpływ na poprawność otrzymanego wyniku. Ciśnieniomierz Braun BBP2000 wyposażony jest w czytelny i duży wyświetlacz LCD. Pamięć urządzenia pomieści do 40 pomiarów dla dwóch użytkowników z osobna. W zestawie z ciśnieniomierzem znajdziemy również termometr elektroniczny. Opinie na temat tego ciśnieniomierza są pozytywne, a użytkownicy cenią go za wysoką trwałość oraz dobrą cenę.

Sprawdź aktualna cenę i opinie tutaj.

5. Ciśnieniomierz nadgarstkowy Tech-Med TMA-200


Tech-Med TMA-200 to tani, a zarazem dobry ciśnieniomierz nadgarstkowy. Jakość wykonania oraz dokładność wykonywanego pomiaru nie budzą zastrzeżeń, a mimo to jego cena nie jest wygórowana. Urządzenie posiada duży i czytelny wyświetlacz, co w połączeniu z intuicyjną obsługą sprawia, że idealnie nadaje się dla osób starszych. Ciśnieniomierz automatycznie wykrywa nadciśnienie, a pojemna pamięć pozwala na zapisywanie wyników nawet dla trzech osób niezależnie. Każdy wynik badania zapisany jest wraz z dokładną datą i godziną. Przydatną funkcją jest również możliwość nadgarstkowego wyliczenia średniego wyniku dla trzech ostatnich badań. Ciśnieniomierz Tech-Med TMA-200 pozwala również na wykrywanie objawów arytmii.

Sprawdź aktualna cenę i opinie tutaj.

Ostatnie zapytania

  • ciśnieniomierz nadgarstkowy aeg opinie
  • ciśnieniomierz nadgarstkowy rossmax z43
  • ciśnieniomierz nadgarstkowy instrukcja obsługi
  • ile kosztuje ciśnieniomierz nadgarstkowy microlife bp 3ax1

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *