Ciśnieniomierze Sanitas Ranking 2016 / 2017 2


Ciśnieniomierze Sanitas Ranking 2016 / 2017
Ocena: 3.6
9 głos[ów]

Najlepszy ciśnieniomierz Sanitas

Każdy, kto planuje zakup nowego ciśnieniomierza doskonale zdaje sobie sprawę, że wybór ten nie należy do najprostszych. Na rynku dostępnych jest wiele modeli oferowanych przez różnych producentów. W tym zestawieniu znajdziesz najlepsze ciśnieniomierze marki Sanitas, które słyną z wysokiej dokładności pomiaru, dobrej ceny i pozytywnych opinii. Poniższy ranking pomoże Ci dokonać wyboru, który ciśnieniomierz Sanitas wybrać.

Ciśnieniomierz Sanitas SBM 03

Ciśnieniomierz Sanitas SBM 03

Ciśnieniomierz Sanitas SBM 03

Sanitas SBM 03 – jest to ciśnieniomierz naramienny, charakteryzujący się wysoką jakością wykonania oraz bardzo dokładnym pomiarem. Zdecydowanie największą zaletą urządzenia jest bardzo duży i niezwykle czytelny wyświetlacz, który pozwoli na odczytanie wyników nawet przez osobę o potencjalnie słabym wzroku. Na wyświetlaczu tym, dodatkowo znajdziemy wszystkie potrzebne informacje do wykonania badania. Ciśnieniomierz Sanitas SBM 03 pozwala na obliczenie średniego wyniku pomiaru dla ostatnich siedmiu dni. Dotyczy to zarówno badań wykonanych rano jak i wieczorem. Pamięć modelu SBM 45 pomieści do 60 wyników nawet dla dwóch osób. Każdy wykonany pomiar przypisany zostaje do konkretnej daty. Dużą zaletą tego modelu jest również możliwość podłączenia do zasilania sieciowego w przypadku, gdy wyczerpią się baterie. Urządzenie wyposażone jest w funkcję wykrywania nierównej pracy serca, czyli arytmii. Mankiet leży wygodnie, nie uciska ręki. Wielu użytkowników twierdzi, że jest to najlepszy ciśnieniomierz Sanitas dostępny na rynku. Pozytywne opinie na temat dokładności badania, ceny oraz wygody użytkowania potwierdzają niezawodność urządzenia w stu procentach.

Sprawdź aktualną cenę i opinie tutaj.

Ciśnieniomierz Sanitas SBC 41

Ciśnieniomierz Sanitas SBC 41

Ciśnieniomierz Sanitas SBC 41

Sanitas SBC 41 – kompaktowy i automatyczny ciśnieniomierz, za pomocą którego zmierzymy nie tylko ciśnienie krwi, ale także tętno. Pomiar wykonywany jest standardowo na nadgarstku pacjenta. Mimo swoich niewielkich wymiarów, jak na ciśnieniomierz nadgarstkowy Sanitas, posiada on niezwykle duży i czytelny wyświetlacz. Urządzenie automatycznie po wykonaniu pomiaru klasyfikuje wynik do jednej z dwóch grup w zależności od poprawności wyniku. Na wyświetlaczu oprócz wyniku znajdziemy klasyfikację oraz datę wykonania pomiaru, wraz z dokładną godziną. Pamięć urządzenia pomieści aż 60 ostatnich wyników badań. Dodatkowym atutem tego ciśnieniomierza jest funkcja wykrywania arytmii serca. Pomiar ciśnienia wykonywany jest bezboleśnie, szybko i przede wszystkim bardzo dokładnie. Pozytywne opinie model Sanitas SBC 41 zbiera przede wszystkim za cenę, dokładność pomiaru, prostotę obsługi i niewielkie wymiary. Badanie wykonywane jest za pomocą jednego przycisku.

Sprawdź aktualną cenę i opinie tutaj.

Ciśnieniomierz Sanitas SBC 28

Ciśnieniomierz Sanitas SBC 28

Ciśnieniomierz Sanitas SBC 28

Sanitas SBC 28 – nadgarstkowy ciśnieniomierz, za pomocą którego zmierzymy zarówno tętno jak i ciśnienie krwi. Dużą zaletą urządzenia jest czytelny i całkiem spory wyświetlacz, dzięki któremu nawet osoby o słabszym wzroku bez problemu odczytają wynik. Po każdym badaniu, wynik automatycznie klasyfikowany jest według norm, co sygnalizowane jest odpowiednio kolorami zielonym (wynik poprawny) oraz czerwonym (wynik niepoprawny). W przypadku oznaczenia wyniku kolorem czerwonym należy wykonać badanie ponownie. Ciśnieniomierz ten dodatkowo wykrywa arytmię serca. W zestawie z urządzeniem znajdziemy dodatkowy komplet baterii oraz stylowe i praktyczne etui, ułatwiające transport ciśnieniomierza. Model Sanitas SBC 28 zbiera pozytywne opinie przede wszystkim za prostotę obsługi, czytelny wyświetlacz, wysoką dokładność pomiaru oraz stylowy wygląd. 

Sprawdź aktualną cenę i opinie tutaj.

Ciśnieniomierz Sanitas SBM 21

Ciśnieniomierz Sanitas SBM 21

Ciśnieniomierz Sanitas SBM 21

Sanitas SBM 21 – jest to tani ciśnieniomierz oferujący dokładny pomiar ciśnienia oraz szereg dodatkowych funkcji. Badanie wykonywane jest w pełni automatycznie. Wystarczy założyć ciśnieniomierz na ramię, a następnie wcisnąć zaledwie jeden przycisk. Wraz z wynikiem badania zapisywana jest dokładna data i godzina jego wykonania. Całość przebiega szybko i sprawnie. Przydatną funkcją z pewnością jest wykrywanie arytmii serca oraz pojemna pamięć. Urządzenie zapisuje do 120 wyników. Urządzenie wyposażone jest w czujnik wykrywający poziom naładowania baterii. Potrzeba ich wymiany sygnalizowana jest na wyświetlaczu urządzenia. Zdaniem wielu użytkowników jest to najlepszy ciśnieniomierz Sanitas dla seniora, ze względu na łatwość obsługi oraz duży i czytelny wyświetlacz.

Sprawdź aktualną cenę i opinie tutaj.

Ciśnieniomierz Sanitas SBM 37

Ciśnieniomierz Sanitas SBM 37

Ciśnieniomierz Sanitas SBM 37

Sanitas SBM 37 – ten ciśnieniomierz idealnie sprawdzi się u osób w każdym wieku. Zdecydowanie największym atutem, oprócz wysokiej dokładności pomiaru jest bardzo duży, a przede wszystkim czytelny wyświetlacz. Ekran ciśnieniomierza dodatkowo jest podświetlany, dzięki czemu odczytanie wyniku nie będzie sprawiać problemów nawet tym, który mają słabszy wzrok. Badanie ciśnienia za pomocą ciśnieniomierza Sanitas SBM 37 odbywa się w pełni automatycznie. W praktyce oznacza to, że pomiar wykonywany jest po naciśnięciu zaledwie jednego przycisku. Jak na tak zaawansowane urządzenie, cechuje się on dużą prostotą użytkowania – obsługa jest wręcz intuicyjna. Oprócz pomiaru ciśnienia krwi model SBM 42 mierzy również tętno. To jednak nie jedyna praktyczna funkcja, w jaką wyposażono to urządzenie. Kolejne z nich to wykrywanie arytmii oraz automatyczne wyłączanie gdy urządzenie nie jest używane. Dzięki temu baterie wystarczają na dłużej. Jeżeli jednak ich zabraknie, bez problemu ciśnieniomierz podłączymy do gniazdka sieciowego. Opinie na temat tego modelu są pozytywne, a użytkownicy oprócz łatwej obsługi doceniają również jego cenę, liczne funkcje dodatkowe oraz wysoką dokładność pomiaru.

Sprawdź aktualną cenę i opinie tutaj.

Ostatnie zapytania

  • sanitas ciśnieniomierz instrukcja
  • ciśnieniomierze sanitas opinie
  • ciśnieniomierz nadgarstkowy sanitas instrukcja
  • ciśnieniomierz naramienny sanitas sbm 42

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 opinie do “Ciśnieniomierze Sanitas Ranking 2016 / 2017

  • tadeusz

    Czytałam, że wartym uwagi jest również ciśnieniomierz sanitas sbm 42. Z tego co się orientuję posiada ciekawe funkcje i bardzo prostą i czytelną instrukcję obsługi.