Ciśnieniomierze Automatyczne Ranking 2016 / 2017 1


Ciśnieniomierze Automatyczne Ranking 2016 / 2017
Ocena: 3.6
5 głos[ów]

Najlepsze ciśnieniomierze automatyczne

[ratings]
Zdrowie to rzecz najcenniejsza w naszym życiu, bowiem będąc zdrowym możemy spełniać marzenia, spędzać czas z rodziną i cieszyć się każdą wolną chwilą. Coraz częściej słyszy się jednak o tym, że Polacy nie dbają o swoje zdrowie oraz nie badają się regularnie. Dotyczy to również kwestii związanych z nadciśnieniem i wykonywaniem regularnych badań. Wizyta u lekarza za każdym razem, gdy chcemy zmierzyć ciśnienie może okazać się uciążliwa, dlatego najlepszym rozwiązaniem jest wyposażyć się w swój własny, domowy ciśnieniomierz automatyczny. Warto zatem sprawdzić, który ciśnieniomierz jest najlepszy, na jakie parametry zwrócić uwagę oraz co najważniejsze – jaki ciśnieniomierz automatyczny kupić. Jeżeli szukasz odpowiedzi na te pytania, znajdziesz je poniższym rankingu w którym oprócz parametrów technicznych, opisu funkcji znajdziesz również aktualne opinie oraz aktualną cenę.

Ranking ciśnieniomierzy automatycznych 2016 / 2017

1. Ciśnieniomierz Omron M3


Na pierwszym miejscu w rankingu znalazł się ciśnieniomierz Omron M3. Jest to urządzenie w pełni automatyczne, dokujące pomiaru ciśnienia za pomocą jednego przycisku. Dzięki temu jest bardzo praktyczne, łatwe w użyciu, a co najważniejsze nie zajmuje wiele miejsca. Pomiary wykonywane są za pomocą metody oscylometrycznej, cechującej się wysoką dokładnością wykonywanych pomiarów. To małe urządzenie wyposażone zostało w szereg innowacyjnych i wysoko zaawansowanych technologicznie udogodnień, jak wykrywanie źle założonego mankietu, dzięki czemu wiemy kiedy musimy wykonać pomiar raz jeszcze. Dobry ciśnieniomierz automatyczny wyposażony musi być w pojemną pamięć z możliwością zapisywania wyników nawet dla dwóch osób – taką funkcję posiada właśnie ciśnieniomierz automatyczny Omron M3. Dzięki technologii Intelli Sense pomiar ciśnienia odbywa się w pełni bezboleśnie, a specjalnie zaprojektowany mankiet zapobiega uczuciu ucisku ręki. Idealnie nadaje się dla osób w każdym wieku, bowiem wyposażony został w czytelny i duży wyświetlacz. Śledząc opinie użytkowników można wywnioskować, że jest to najlepszy ciśnieniomierz automatyczny dostępny obecnie na rynku. Praktyczność, cena i wysoka funkcjonalność przekładają się również na pozytywne opinie jakie otrzymuje ciśnieniomierz Omron M3.
Sprawdź aktualna cenę i opinie tutaj.

2. Ciśnieniomierz Microlife A80 PAD


Microlife A80 PAD to dobry ciśnieniomierz półautomatyczny, w którym powietrze pompowane jest przez nas samych, co pozwala na zmniejszenie kosztów eksploatacyjnych związanych z wymianą baterii. Microlife A80 PAD to bardzo oszczędny i tani ciśnieniomierz, bowiem nie wymaga częstej wymiany baterii. Dużą zaletą urządzenia jest jego wysoka funkcjonalność, gdyż badanie ciśnienia może wykonać praktycznie każdy. Duży, praktyczny wyświetlacz wyświetla najważniejsze informacje, które bez problemów odczyta nawet osoba z poważną wadą wzroku. Ciśnieniomierz Microlife A80 PAD wyposażony został w czujnik naładowania baterii, dzięki czemu sygnalizuje wymianę zasilania. Dodatkowo znajdziemy w nim funkcję wykrywania potencjalnej arytmii serca oraz funkcję uśpienia, która automatycznie wyłącza ciśnieniomierz wtedy, gdy go nie używamy. Wysoka energooszczędność tego modelu sprawia, że idealnie nadaje się on również podczas długich podróży. Liczne testy zgodnie potwierdzają, że pomiary wykonane za pomocą ciśnieniomierza Microlife A80 PAD są bardzo dokładne, co jest szczególnie ważne dla osób z nadciśnieniem. Opinie posiadaczy tego modelu są spójne i praktycznie każdy docenia ten ciśnieniomierz półautomatyczny za łatwość obsługi, długą gwarancję oraz bardzo dokładne pomiary.
Sprawdź aktualna cenę i opinie tutaj.

3. Ciśnieniomierz Tech-Med TMA-875B

Dobrym ciśnieniomierzem naramiennym automatycznym jest także model Tech-Med TMA-875B. Ze względu na swoją wysoką wytrzymałość oraz niską cenę stał się on bardzo popularny szczególnie wśród osób ze stwierdzonym nadciśnieniem. Dokładność pomiarów wykonanych za pomocą tego ciśnieniomierza potwierdzona została klinicznie w licznych testach. Wykonany przez ten model pomiar, klasyfikuje urządzenie do jednej z czterech grup ustalonych przez WHO. Dzięki temu nawet początkujący użytkownicy modelu Tech-Med TMA-875B doskonale będą wiedzieć, czy ich wynik mieści się w ustalonych normach. Ciśnieniomierz automatyczny TMA-875B wyposażony jest dodatkowo w funkcję wykrywania arytmii serca, co dodatkowo pozwala nam kontrolować poziom naszego zdrowia. Opinie użytkowników jednoznacznie pokazują, że jest to bardzo dobry ciśnieniomierz automatyczny, a jego cena nie jest wygórowana.
Sprawdź aktualna cenę i opinie tutaj.

4. Ciśnieniomierz Rossmax X1


Model Rossmax X1 to dobry ciśnieniomierz automatyczny naramienny charakteryzujący się bardzo łatwą obsługą. Pomiar ciśnienia wykonywany jest automatycznie, po wciśnięciu zaledwie jednego przycisku. Pomiar ciśnienia wykonywany jest metodą oscylometryczną, a więc możemy mieć pewność że wykonane badanie zwraca poprawy wynik. Automatyczny ciśnieniomierz Rossmax X1 jest stosunkowo niewielki, lecz jego konstrukcja zaprojekowana została tak, aby zmieścił się duży i czytelny wyświetlacz. Pojemna pamięć ciśnieniomierza pozwala za zapisanie aż do 90 wyników. Oprócz pomiaru ciśnienia zmierzymy również tętno. Ponadto ciśnieniomierz wyposażony został w funkcję wykrywania arytmii serca. W opinii użytkowników jest to bardzo dobry ciśnieniomierz w rozsądnej cenie gwarantujący dokładne wyniki pomiaru zarówno ciśnienia jak i tętna. Ten stosunkowo niedrogi ciśnieniomierz automatyczny, wyposażony został także w praktyczny szeroki mankiet, który łatwo dopasować praktycznie do każdego ramienia.
Sprawdź aktualna cenę i opinie tutaj.

5. Ciśnieniomierz Beurer BM 75


Naramienny automatyczny ciśnieniomierz Beurer BM 75 to ostatnia z pozycji w rankingu ciśnieniomierzy. Marka Beurer cieszy się dużą popularnością wśród osób z problemami z nadciśnieniem, a wszystko to za sprawą wielu przydanych funkcji, ceny oraz bardzo dokładnych wyników pomiarów ciśnienia. Wbudowana funkcja NFC pozwala na przesyłanie wyników badania bezpośrednio na smartfon, a więc wszystkie wyniki możemy mieć zawsze przy sobie, co przydaje się podczas wizyty u lekarza. Ciśnieniomierz automatyczny Beurer BM 75 weryfikuje wyniki po zapisaniu, czy nie odbiegają one zbytnio od normy. W razie potrzeby sygnalizowana jest potrzeba wykonania pomiaru raz jeszcze. Pojemna pamięć pomieści do 60 wyników badań, na podstawie których można wyciągnąć średnią z ostatnich siedmiu dni. Cena ciśnieniomierza automatycznego Beurer BM 75 adekwatna jest do ilości posiadanych funkcji. Największą zaletą w opinii użytkowników jest możliwość podłączenia ciśnieniomierza do komputera PC w celu zgrania wszystkich wyników.
Sprawdź aktualna cenę i opinie tutaj.

Ostatnie zapytania

  • ciśnieniomierz naramienny automatyczny ranking
  • ciśnieniomierz automatyczny z głosowym podaniem pomiaru
  • ciśnieniomierz naramienny automatyczny opinie
  • dobry ciśnieniomierz automatyczny

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Opinia do “Ciśnieniomierze Automatyczne Ranking 2016 / 2017

  • Wnuk

    Dla babci na prezent kupiłem właśnie automatyczny cisnieniomierz omron m3 i babcia jest bardzo zadowolona. Funkcja szybkiego pomiaru bardzo przypadla jej do gustu a cena nie była wysoka.