Opinie o ciśnieniomierzach Omron, Microlife, Sanitas i Tech-Med


Opinie o ciśnieniomierzach Omron, Microlife, Sanitas i Tech-Med
Ocena: 5
1 głos[ów]

Jeżeli planujesz zakup nowego ciśnieniomierza, z pewnością spotkałeś/aś się z problemem, który model wybrać. Każdy na rynku zachwala swój produkt, ale który z nich naprawdę jest najlepszy? W poniższym zestawieniu znajdziesz ciśnieniomierze, które cieszą się największą popularnością oraz posiadają najlepsze opinie wśród użytkowników.

Omron M3

Omron M3 – to jeden z najlepszych ciśnieniomierzy naramiennych tego producenta. Zastosowano w nim szereg praktycznych i nowoczesnych funkcji poprawiających komfort jego użytkowania. Dużą nowością wyróżniającą ten model wśród konkurencji jest możliwość podłączenia kabla USB, za pomocą którego podłączymy ciśnieniomierz do komputera. Wszystkie zapisane wyniki można bezpośrednio zgrać na dysk, a następnie wydrukować przed wizytą u lekarza. Pojemna wbudowana pamięć pozwala na zapisanie ponad 80 wyników. Warto dodać, że wyniki mogą być zapisywane dla dwóch osób całkowicie oddzielnie. Praktyczną funkcją jest również wykrywanie arytmii serca. Ciśnieniomierz naramienny Omron M3 cieszy się ogromną popularnością wśród osób starszych, ale nie tylko. Model ten zbiera bardzo dobre opinie wśród użytkowników w każdym wielu. Dużym plusem modelu Omron M3 jest łatwość obsługi. Urządzenie obsługuje się wręcz intuicyjnie, a pomiar ciśnienia wykonywany jest szybko i dokładnie. Dodatkową przydatną funkcją z pewnością okaże się możliwość obliczania średniej dla ostatnich pomiarów. Mankiet ciśnieniomierza jest wygodny, nie uwiera i nie dusi ręki.

Sprawdź aktualna cenę i opinie tutaj.

Omron M6 Comfort

Omron M6 Comfort – to nowoczesny i solidny ciśnieniomierz marki Omron. W modelu tym zastosowano szereg praktycznych funkcji oraz nowoczesnych technologii poprawiających komfort użytkowania oraz dokładność pomiaru. Użytkownicy którzy zakupili ten ciśnieniomierz cenią bardzo wygodny mankiet, który zapobiega nadmiernemu uciskowi ręki, przez co badanie przebiega sprawnie i bezboleśnie. Mankiet Comfort Cuff skutecznie niweluje nadmierny ucisk ręki. Dodatkowo specjalny czujnik reguluje ilość wtłaczanego do mankietu powietrza tak, aby pacjent nie odczuwał dyskomfortu. Ciśnieniomierz Omron M6 Comfort posiada dobre opinie. Pacjenci docenili ten model za prostotę obsługi, dobrą cenę oraz wiarygodne wyniki pomiaru. Przyczynia się do tego również wbudowana funkcja wykrywania arytmii serca. Bardzo przydatną funkcją jaką znajdziemy w modelu M6 Comfort jest również czujnik wykrywający poprawność założenia mankietu. Pamięć urządzenia pomieści do 100 wyników, co jak na tak małe i kompaktowe urządzenie jest bardzo dobrym wynikiem.

Sprawdź aktualna cenę i opinie tutaj.

Beurer BC 58

Beurer BC 58 – najpopularniejszy ciśnieniomierz naramienny marki Beurer. Model ten zasłynął dzięki wysoce trwałej konstrukcji, która bez problemu wytrzyma nie jeden upadek na ziemię. Oczywiście model ten oferuje również wysoce dokładny pomiar ciśnienia oraz duży wyświetlacz, który doceniony został również przez użytkowników w postaci dobrych opinii. Urządzenie pozwala na obliczanie średniego wyniku pomiaru dla ostatnich 7 dni.  Pojemna pamięć pomieści do 60 wyników z osobna, dla dwóch osób. Urządzenie posiada funkcję wykrywania arytmii serca, a mankiet idealnie dopasowuje się do każdej ręki. Każdemu pomiarowi zostaje przypisana data, co jest bardzo przydatne podczas konsultacji z lekarzem. Jeśli zdarzy nam się przegapić wymianę baterii, bez problemu będziemy mgli dalej korzystać z urządzenia, po uprzednim podłączeniu go pod zasilanie sieciowe. Ciśnieniomierz Beurer BC 58 cieszy się bardzo dobrymi opiniami wśród użytkowników. Dokładność badania, wygoda użytkowania oraz cena potwierdzają niezawodność działania tego urządzenia.

Sprawdź aktualna cenę i opinie tutaj.

Microlife BPA150

Microlife BPA150 – jest produktem szwajcarskiej firmy Microlife. Jest to ciśnieniomierz naramienny, charakteryzujący się w pełni automatycznym działaniem. Ciśnieniomierz ten daje nam możliwość porównania swoich wyników z normami ustalonymi przez Światową Organizację Zdrowia. Ciśnieniomierz Microlife BPA150 wyposażony został także w funkcję wykrywania migotania przedsionków. Na dużym i czytelnym wyświetlaczu sprawdzimy nie tylko aktualny, ale także poprzedni wynik pomiaru. Badanie wykonywane przez ten ciśnieniomierz jest bardzo dokładne i wiarygodne, co zostało potwierdzone wieloma klinicznymi testami. Urządzenie wyposażone zostało w funkcję ostrzegania o słabej baterii. Jeśli jednak zapomnimy ich wymienić, istnieje możliwość podłączenia sprzętu do gniazda sieciowego. Urządzenie wykonane zostało z solidnej jakości materiałów, dzięki czemu konstrukcja jest bardzo trwała i odporna na zarysowania. Użytkownicy ciśnieniomierza Microlife BPA150 chwalą sobie fakt, że urządzenie posiada pięcioletnią gwarancję producenta. Urządzenie jest małe i kompaktowe, jednak mimo niewielkich rozmiarów, pomiary ciśnienia wykonywane przez urządzenie są bardzo dokładne i wiarygodne.

Sprawdź aktualna cenę i opinie tutaj.

Tech-Med TMA-7000M

Tech-Med TMA-7000M – jest to w pełni automatyczny ciśnieniomierz naramienny firmy Tech-Med. Dzięki wbudowanej funkcji „Fuzzy”, ciśnieniomierz ten dokonuje bardzo dokładnych i wiarygodnych pomiarów, co także poparte zostało przez Instytut Kardiologii. Urządzenie może pochwalić się dużym i czytelnym wyświetlaczem, dzięki czemu osoby starsze nie mają problemów z odczytaniem swoich wyników. Funkcja wykrywania arytmii jest dodatkowym atutem urządzenia. Ciśnieniomierz posiada także pojemną pamięć, która pozwala na zapisanie aż 60 wyników, z dokładną datą i godziną pomiaru. Użytkownicy tego urządzenia zgodnie twierdzą, że powietrze jest szybko pompowane do mankietu, a pomiary są bardzo wiarygodne. Dodatkowym atutem jest dołączony do sprzętu zasilacz sieciowy. Cena urządzenia jest adekwatna do jego jakości, a przy zakupie modelu Tech-Med TMA-7000M, dodatkowo otrzymamy stylowe etui.

Sprawdź aktualna cenę i opinie tutaj.

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *